Skuteczne działania SEO

Odbierz swoja SEO Checklistę

Dużą cześć działań SEO możesz robić na własną rękę. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do strony, troche czasu i wiedza jak się za to zabrać. O ile z tym pierwszymi dwiema rzeczami Ci nie pomogę, to mogę Ci pomóc zadbać o to, żeby Twoje działania SEO miały ręce i nogi.

SEO Checklista – krok po kroku do pierwszego miejsca w Google.

Poniższa checklista stanowi efekt moich dotychczasowych działań w branży i pomocy setkom różnych podmiotów. Zastosuj się do wytycznych tam zawartych a Twoje wyniki powinny Cię zaskoczyć

ODBIERZ SWOJĄ CHECKLISTĘ

Jak obsługiwać się SEO Checklistą: lista filmów

Rozwiązania dla Ciebie

SEO to długofalowy i złożony proces, który jest w stanie generować ruch na Twojej stronie za darmo, przez wiele mięsiecy a nawet lat. Jaki jest proces działań SEO tak żeby zapewnił Ci jak najlepsze wyniki?

Krok 1. Audyt

Sprawdzmy co dzieje się na Twojej stronie i wskazujemy priorytety

Wdrożenie wyników audytu

Kiedy już zdiagnozowaliśmy bolączki przystępujemy do działania

Optymalizacja tekstowa

Google ocenia Twoją stronę głównie poprzez treści, które znajdzie. Upewniamy się, że treści na Twojej stronie wpisują się w odpowiedni User Intent oraz są zoptymalizowane zgodnie z wytycznymi Google

Tworzenie bloga + link buidling + bieżąca opieka

Kiedy mamy już „załatwione” kwestie techniczne przystępuje czas na poszerzenie Twoich zasięgów. Tworzenie bloga i link building są takimi działaniami. Dzięki blogowi docierasz do osób, które szukają odpowiedzi na pytania związane z Twoją branżą.